Жена Сергея Каплина утверждает, что тот ушел из семьи из-за нетрадиционной сексориентации? — СМИ

Жена Сергея Каплина утверждает, что тот ушел из семьи из-за нетрадиционной сексориентации? — СМИ

Каплін пішов з родини через свою орієнтацію

Зовсім нещодавно Мін’юст відкрив публічний доступ до реєстру неплатників аліментів в Україні. Природно, такий ласий шматок інформації привернув до себе увагу ЗМІ, які кинулися шукати там інформацію про відомих осіб – політиків, акторів, великих бізнесменів. Однією з перших «жертв» цієї публічності став народний депутат Сергій Каплін.

Як повідомляє видання «Персона», з’ясувалося, що Каплін систематично не сплачує аліменти своїй колишній дружині Маргариті. У зв’язку з цим «Аргументум» розшукав його колишню дружину — Маргариту, та з’ясував, що відбувається між нею і її колишнім чоловіком і правдиві дані реєстру.

За її словами, причиною того, що Сергій Каплін пішов з родини, стала його гомосексуальна орієнтація. «Ми розлучилися близько 5 років тому, у нас двоє дітей: хлопчик Марк, йому 9 і Лєра їй 11. Діти залишилися зі мною.

Для мене було шоком, коли я дізналася про близький зв’язок Сергія з його фітнес-тренером Олександром Шамотою. Зараз Олександр став одним з його найближчих помічників. Сергій багато часу проводив в тренажерному залі. Схоже, його туди тягне не тільки турбота про своє здоров’я».

Екс-дружина Сергія Капліна стверджує, що він не спілкується з дітьми і взагалі не цікавиться ними: «Це дешева підробка — фотошоп. Він не цікавиться їх життям і досі живе зі своїм другом Шамотою».

За словами Маргарити, вона неодноразово намагалася підняти питання про виплату аліментів, однак у відповідь отримувала тиск і погрози. В результаті цього Маргарита з дітьми була змушена буквально тікати в Росію. «Звичайно, я неодноразово намагалася зв’язатися з Сергієм. «Переваги» мого чоловіка – це його особиста справа. Але він як і раніше їх батько. Нехай у нас з ним не склалося, але діти зростають. І самій ростити двох – ну вибачте мене… А коли я стала проявляти наполегливість – мені «натякнули», що краще б я мовчала на цю тему».

По материалам znaj.ua

Похожие публикации

Читать обязательно x